Wersja: . .

Rua Hermínio Cardoso, 119


CEP: 82501-970
Curitiba - Paraná - Brasil

Szokujące świadectwo o szkodliwości muzyki techno

Zapraszam do wysłuchaniu pliko dzwiękowych z nagraniami świadectwa Leszka Dokowicza.

LECH DOKOWICZ
Producent i operator filmowy. Ojciec pięciorga dzieci, obecnie związany ze środowiskiem Frondy i dawnego Ozonu. W latach 1986-88 pracował jako oświetleniowiec w Bawarskiej Operze i Teatrze Narodowym w Monachium. W 1988 założył prowadził grupę teatralną Anton-Fingerle-Zentrum w Monachium. W latach 1991-94 był asystentem Chrisa Karpa, szwajcarskiego operatora filmowego. Od 1995 pracuje jako niezależny producent oraz operator filmowy. Produkował dla niemal wszystkich niemieckich stacji telewizyjnych: ARD, ZDF, PRO 7, BR, SAT 1, VIVA. Filmy dokumentalne, reportaże, seriale TV, (Wahre Wunder, Bully Hitparade, Comedy Factory, Sprechstunde bei dr. Frankenstein...). W 1999-2001 Chefoperator Media AG. Od 2001 produkcja filmów dokumentalnych dla polskiej telewizji Polsat a od 2006 produkcja i realizacja filmów dla TVP1 oraz TVP2.
Przez wiele lat był zaangażowany w scenę muzyki techno. Jako operator kamery miał dokumentować największe imprezy tego typu na świecie. Z roku na rok wspinał się po kolejnych szczeblach kariery, przez niektórych był określany mianem pierwszego techno-operatora. Nie mając pojęcia z kim naprawdę ma do czynienia, brnął coraz dalej, aż w końcu stanął przed możliwością dołączenia do ścisłej grupy techno-elity, która jest głównym organizatorem największych imprez techno-trans na świecie. Jego "mistrz" zamierzał przeprowadzić satanistyczną inicjację Leszka w czasie imprezy Mayday w Dortmundzie. Zaproponowano mu władzę, prestiż i pieniądze, ale ceną za to wszystko miała być jego własna dusza. Wtedy do akcji wkroczył Bóg. Odkrył związki elity środowiska z praktykami okultystycznymi i satanistycznymi. Dzięki pomocy Boga uciekł stamtąd i wrócił do Polski, gdzie odbył spowiedź z grzechów całego dotychczasowego życia i wrócił na łono Kościoła katolickiego. Jednocześnie usunął z domu wszelkie znaki satanistyczne, które otwierają człowieka na siły ciemności. Obecnie przygotowuje filmy dokumentalne o tematyce katolickiej i głosi rekolekcje dając świadectwo o swoim doświadczeniu. Leszek Dokowicz to wyjątkowy twórca, współautor wielu filmów, m.in.“Boskie Oblicze”, “Egzorcyzmy Anneliese Michel” , “Duch” i „Syndrom” ,a także wzruszającego „Filmu o Basi”- obrazie o kobiecie, która w czasie ciąży dowiedziała się, że ma nowotwór i mimo porad lekarzy zdecydowała, że urodzi dziecko. Jego najnowsze dzieło – „Ja Jestem”, to dokument, który rzuca na kolana przed Najświętszym Sakramentem, to film o tym, jak cud eucharystyczny przemienia życie ludzi.
Kilkukrotnie nagradzany na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie.

odsłon: 1177 | Dodano: 2013-02-23 | aktualizowano: 2013-02-23 22:36:04 |
projektowanie stron internetowych, szczecin, agencja interaktywna © 2010 - 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone - Prowincja Towarzystwa Chrystusowego w Ameryce Południowej