Wersja: . .

Rua Hermínio Cardoso, 119


CEP: 82501-970
Curitiba - Paraná - Brasil

Serdecznie zapraszamy na Kongres Młodzieży Polonijnej, który odbędzie się 1 sierpnia 2020 r. poprzez aplikacje ZOOM

potkanie to będzie przebiegać pod hasłem „Powołani do świętości” i zapoczątkuje cykl spotkań „Kongres Młodzieży Polonijnej - Spotkanie LIVE", będących stałą formą kontaktu i duszpasterstwa młodych ze środowisk polonijnych.

W dniach od 1 do 9 sierpnia br. miał się odbyć w Krakowie III Kongres Młodzieży Polonijnej. Niestety, na drodze do spotkania w Krakowie stanęły problemy związane z pandemią. Chciałbym jednak, byśmy spotkali się w przestrzeni wirtualnej. Dlatego zapraszam Was do wzięcia udziału w terminie „kongresowym”, to znaczy w dniu 1 sierpnia (sobota) od godz. 15:00 do godz. 20:00 czasu polskiego. Zaproszenie kieruję do wszystkich młodych osób żyjących w środowiskach polonijnych poza granicami Polski, niezależnie od tego, czy ktoś dotychczas brał udział czy nie w Kongresie Młodzieży Polonijnej. Spotkanie w dniu 1 sierpnia będzie przebiegać pod hasłem „Powołani do świętości” i zapoczątkuje cykl spotkań „Kongres Młodzieży Polonijnej on-line”, będących stałą formą kontaktu i duszpasterstwa młodych ze środowisk polonijnych.

W organizację pierwszego wirtualnego spotkania w dniu 1 sierpnia włącza się grupa młodzieży „Orły” z Niemiec. Zgłoszenia proszę przesyłać za pomocą formularzu (umieszczony na stronach: Kongres Młodzieży Polonijnej, „Grupa Modlitewna Orły”, Duszpasterstwo Emigracji Polskiej, w terminie do 29 lipca. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymacie link, który poprzez aplikację „Zoom” umożliwi Wam udział w spotkaniu.

Liczę na Waszą obecność i bardzo serdecznie Was zapraszam!

Bp Wiesław Lechowicz
Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji PolskiejPROGRAM SPOTKANIA

„Powołani do świętości”

godz. 14:30 - Rejestracja poprzez aplikację „Zoom”
godz. 15:00 – Powitanie uczestników spotkania, bp Wiesław Lechowicz
Koronka do Bożego Miłosierdzia

godz. 15:15 – Konferencja: „Powołanie do świętości w nauczaniu papieża Franciszka i w życiu św. Jana Pawła II”, bp Wiesław Lechowicz
godz. 16:00 – Panel dyskusyjny z udziałem wszystkich uczestników spotkania
godz. 16:45 – ”Impuls” do pracy w grupach
godz. 17:00 – Praca w grupach
godz. 17:45 – Dzielenie się owocami pracy grupowej
godz. 18:30 – Wolne wnioski i postulaty ze strony młodzieży
godz. 19:00 – Modlitwa uwielbienia
godz. 20:00 – Błogosławieństwo i rozesłanie

odsłon: 87 | Dodano: 2020-07-14 | aktualizowano: 2020-07-14 16:06:46 |
projektowanie stron internetowych, szczecin, agencja interaktywna © 2010 - 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Prowincja Towarzystwa Chrystusowego w Ameryce Południowej