Kronika prowincji Archiwum

Urodziny księdza Andersona
22 stycznia swoje kolejne urodziny obchodzi pracujący w Rio Claro do Sul ksiądz Andreson Spegiorin
Zmiana Konsula w Kurytybie
W poniedziałek 16 stycznia w budynku Towarzystwa im. Tadeusza Kościuszki w Kurytybie odbyła się uroczystość pożegnania pani Doroty Barys oraz przywitanie nowego Konsula Generalnego RP pana Marka Makowskiego.

Urodziny
W tym tygodniu ks. Kazimierz Przegendza (17.02), ks. Zdzisław Malczewski (21.02) i kl. Fernando Cech (21.01) obchodzą swoje urodziny
Światowy Dzień Mirganta i Uchodżcy
W niedzielę 15 stycznia 2012r obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Mirganta i Uchodżcy

Echo Polonii Brazylijskiej
Na początku stycznia w Kurytybie ukazało się nowe pismo Polonii Brazylijskiej

Urodziny ks. Stanisława Gogulskiego
W poniedziałek 9 stycznia pracujący w Campo do Tenente ks. Stanisław Gogulski obchodzi swoje urodziny

Trzech Króli
W Święto Trzech Króli, mieszkańcy Domu Prowincjalnego zgromadzili się w kaplicy na wspólnej modlitwie.

Zniewolenie duchowe
Zainteresowanym tematyką zniewolenia duchowego polecam odwiedzenie następujących stron internetowych

Parafia w Quedas do Iguaçu
Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć kościoła parafii w Quedas do Iguaçu

Życzenia Noworoczne
Zbliżający się Nowy Rok jest doskonałą okazją aby podziękować wszystkim za odwiedziny naszej strony internetowej i złożyć serdeczne życzenia.